Хруль Олександр Григорович

Олександр Григорович Хруль, старший солдат, стрілець, народився 30 серпня 1992 року в селі Ганнівка Петрівського району Кіровоградської області.

Закінчив Ганнівську ЗОШ. Мобілізований у вересні 2014-го до 3 оп СПП.

3 жовтня 2014-го загинув при виконанні бойового завдання при обороні аеропорту Донецька.

“В аеропорту було дуже багато офісних приміщень: столи, комп’ютери, папір і всяке таке. Ми зайняли позиції в коридорі, оскільки зайти вони могли лише через коридор. Коли розпочався штурм, вони не могли пройти і підпалили кімнати, що були ліворуч та праворуч від нас. Коли все зайнялося, ми мали один шлях відходу – трохи назад, але там лежав наш боєкомплект і він почав вибухати. Ми виявились відрізаними. Стояли допоки не почали сипатись, – пригадує демобілізований боєць 3 оп СпП з позивним «Хонда». – Буквально за півгодини до штурму ми сиділи спілкувались з Сашком. Розмова була про те, що будемо робити після того, як все це закінчиться. Говорив, що баню хоче будувати. Поговорили ми пообідали. Не думав він принаймні, що за півгодини так все закінчиться для нього…Його з Литвиновим знайшли за два дні”.

22 жовтня 2014 року похований в Ганнівці.Без сина лишилась мама.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).