14 березня, в рамках допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців, волонтери передали до 3-го полку сертифікати на знижки в закладах відпочинку .

14 березня, в рамках допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців, волонтери передали до 3-го полку сертифікати на знижки в закладах відпочинку .До 3-го окремого полку спеціального призначення завітали представники громадської організації “Серця матерів Кіровоградщині” які передали 12 комплектів кожен з яких складається з 6-ти скидочних купонів.
До громадської організації звернувся волонтер який закупив комплекти знижок в розважальному центрі “Ігро Бум” який знаходиться в ТЦ “DEPO” а також удвоення часу на каток “Слайз”. Всі ці комплекти передадуть родинам загиблих військовослужбовців полку.
Дякуємо цій Людині яка закупила комплекти за вашу скромність в надані таких подарунків, адже як сказав Оноре Бальзак “Скромність – мати великих діяній”.
Дані подарунки будуть дуже важливі для діток загиблих наших побратимів, які боронили нашу землю від окупантів. Ми вдячні небайдужим людям, які продовжують допомагати війську та дбають про військовослужбовців полку та їх родини.