24 квітня в Кіровоградському обласному військовому комісаріату проходили урочистості з призову строкової військової служби

Відповідно до указу президента України від 30 січня 2019 року №22 З Кіровоградського обласного військового комісаріату проходили урочистості з призову строкової військової служби
З метою підготовки громадян України до захисту своєї держави і забезпечення особовим складом Збройних сил України в країні встановлюється військовий обов’язок, а складовою частиною якого є строкова військова служба. Строкова військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина.
«Бажаємо Вам, щоб ви за цей період зміцніли, розвинулись та набули військової спеціальності. Можливо хтось із Вас прийме правильне рішення та зв’яже свою долю з армією вступивши до лав Збройних сил України за контрактом. Також тут присутні юнаки які будуть призиватися до інших військових формувань.»
– З наставною промовою виступив військовий комісар Кіровоградського обласного військового комісаріату полковник Ярослав Кучер.

Також до майбутніх військовослужбовців строкової служби звернувся командир 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго полковник Олександр Трепак –

« На сьогоднішній день в нашій країні вже п’ять років йде війна, кожен із Вас хто стоїть в строю, пропустив це через себе. Дуже хочу подякувати Вам, що у такий складний час, ви підставляєте нам своє плече .»

Олександр Трепак наголосив, що строковиків не забирають на фронт. Після промови провели хвилину мовчання в пам’ять наших загиблих військовослужбовців, які загинули захищаючи Україну від агресора.
З побажаннями та молитвою виступив Єпископ Кропивницький і Голованівський Марк після чого, традиційно окропив хлопців свяченою водою.
Бажаємо хлопцям міцного здоров’я та витримки тому що саме від них залежить якою буде наша армія.