3 червня 2015 року під час відбиття атаки російських збройних формувань на місто Мар’їнка загинув Шеляг Володимир Анатолійович

03 Червня 2018

Шеляг Володимир Анатолійович народився 3 квітня 1979 року у Хиночах Володимирецького району Рівненської області де проживав разом з матір‘ю та братами (батько помер кілька років тому), учителював у Хиноцькому НВК. За словами земляків, був морально стійким, справедливим, дуже веселим і доброзичливим, за що його поважали в селі. Мав дуже гарний голос, співав у храмі і брав активну участь у громадському житті села.

Не менш прихильно про Володимира відгукнулися і в рідному колективі.

У Хиноцькому НВК він працював учителем фізкультури. А ще раніше – заступником директора школи у Красносільській та Степангородській ЗОШ. З 2010 року очолював гуртки спортивно-туристичного профілю від Рафалівського центру дитячої та юнацької творчості.

У пам’яті земляків навіки залишиться образ завжди усміхненого, доброзичливого, вродливого, людяного Володимира Анатолійовича. Душа будь-якої компанії, завдяки своїй співучій натурі він був неперевершеним  організатором та активним учасником самодіяльності, неповторно грав на сільській сцені ролі Вакули, Вєрки Сердючки та інших персонажів.

– Весело та завзято на багатьох весіллях відспівав і відіграв з вокально-інструментальним гуртом наш Володя, – кажуть про педагога-воїна у Хиноцькій школі. – Поважали його  і любили колеги, односельчани і жителі сусідніх сіл, де він працював і де його просто знали. Та й діти надзвичайно любили свого вчителя, який жартома, з усміхом на вустах та з дотепним словом знаходив підхід до будь-кого.

Загинув 3 червня 2015 року під час відбиття атаки російських збройних формувань на місто Мар’їнка — у бою Володимир зазнав поранень, несумісних з життям.

Без Володимира лишилися мама Лідія Сидорівна, сестри Галина й Тетяна, брати Федір, Ярослав та Віктор.
Похований в селі Хиночі.

Указом Президента України 573/2015 від 10 жовтня 2015 року — орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). 5 жовтня 2015 року у Хиноцькій ЗОШ відкрито меморіальну дошку Володимирові Шелягу.

3 червня 2016 року започаткований автопробіг «Володимирець-Хиночі» пам’яті Володимира Шеляга.

Інші записи