ФК “Кропивницький” впевнено переграв гостей з Миколаєва

Команда 3-го полку ФК “Кропивницький” переграла суперників з Миколаєва. Матч між двома командами відбувся сьогодні, 13 червня, у Кропивницькому на стадіоні «Зірка».

Від початку матчу господарі заволоділи ініціативою і вже після першої половини зустрічі вели у рахунку 3-1. По перерві кропивничани засмутили голкіпера гостей з ФК “Миколаїв – АТО” ще двічі, у підсумку впевнена перемога з рахунком 5-1.

В складі господарів найбільш забивним сьогодні був Ярослав Бирса, який грає під  77-м номером, він спромігся чотири рази розписатись у воротах суперника. Також у першому таймі забивав 11-й номер Андрій Климінюк, на його рахунку один гол.

Це вже друга гра ФК «Кропивницький»  рамках футбольного турніру “Ліга учасників АТО” цього сезону.   Минулого разу кропивничани обіграли одеситів на їх полі з рахунком 3 – 2. Наступні два поєдинки команда 3-го полку зіграє на виїзді.