Футбольна команда 3-го полку зіграла з одеситами в рамках відкритого чемпіонату «Героїв АТО» (ФОТО)

20 вересня 2018 року на стадіоні «ЗІРКА» в Кропивницькому відбувся матч між командами 3-го полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго та командою Військової академії(м. Одеса). Матч відбувався в рамках відкритого чемпіонату України «Героїв АТО».

Нажаль в першому таймі гравець 3-го полку отримав червону картку, тим самим давши можливість команді суперника реалізувати пенальті, рахунок 0:1 на користь суперника.

Завдяки злагодженості команди полку гравці швидко відповіли забитим м’ячем, рахунок 1:1. Наступний гол не змусив нас довго чекати і через декілька хвилин, гравець полку реалізовую пенальті в ворота суперника, рахунок 2:1 на користь Кропивничан.

До закінчення 1-го тайму залишається менше 15 хвилин, команди намагаються встигнути забити ще хоча б один м’яч і це вдається команді Військової академії, рахунок 2:2.

Після напруженої боротьби, яка тривала майже до останніх хвилин матчу, перемогу вириває команда полку завдяки забитому м’ячу.

Вітаємо наших хлопців з черговою перемогою, СЛАВА УКРАЇНІ !!!