Команда 3-го полку посіла третє місце з футзалу

Команда 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго взяла участь у футбольному турнірі серед  силовиків, присвяченому Дню вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС та Нацполіції.

Сьогодні, 20 грудня, відбувся заключний у цьому році етап дінаміади, організованої фізкультурно-спортивним товариством «Динамо».

За перемогу змагались вісім команд, зокрема: 3-го ОП СпП ім. Князя Святослава Хороброго, ГУ Нацполіції, Управління патрульної поліції Кропивницького та Служби Охорони, дві частини Національної гвардії України – Кропивницького та Олександрії, і команда Управління ДСНС області а також команда з Кіровоградської виправної колонії №6.

За результатами змагань третє місце посіла команда 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго, другими стали команда ГУ Нацполіції в області, а головний кубок змагань виборола команда Управління ДСНС області. Переможці отримали грамоти, медалі, кубки.