Суперкубок Героїв АТО Кіровоградщини розіграли у Кропивницькому (ФОТО)

У Кропивницькому відбувся футбольний матч за суперкубок Героїв Ато Кіровоградщини, якій розіграли між собою дві місцеві команди: «3-й полк» та «Друзі Кондакова».

Протягом року в області відбулось три турніри з міні-футболу, присвячені пам’яті військовослужбовців 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго. У Кропивницькому розіграли кубки турнірів пам’яті Олександра Кондакова та Дмитра Придатка, а у Вільному – Євгена Бурка.

Оскільки в першому з них перемогу святкувала команда «Друзі Кондакова», а в двох інших – «3-го полку», організатори турнірів вирішили встановити абсолютного переможця.

7 грудня на килим СДЮШОР-2 ім. В.Верхоланцева вийшли команди: «Друзі Кондакова» та «3-й полк». У принциповому протистоянні впевнену перемогу з рахунком 3-1 святкували «Друзі Кондакова».

Окрім шанувальників футболу на гру запросили родини загиблих героїв. Олександр Скляревський, меценат, ініціатор проведення турніру, говорить, що цей матч – ще один привід зібрати рідних та близьких полеглих військовослужбовців, нагадати кропивничанам про їх геройство та самопожертву.

– Суть не у тому, хто візьме цей кубок, головне – це те, що ми маємо ще один день для того, щоб зібратись, згадати разом про наших героїв. Сподіваюсь, що це стане традиційним: всі три турніри і підсумковий матч наприкінці року. Приємно, що на гру прийшли рідні військовослужбовців, в залі багато дітей. І найголовніше, слід пам’ятати всіх наших герої, адже вони живі, допоки ми про них пам’ятаємо, – підсумував Скляревський.

Довідка:

Олександр Кондаков загинув 24 червня 2014 року. Вертоліт, в якому перебував військовослужбовець, збили з переносного зенітно-ракетного комплексу після зльоту з гори Карачун в зоні проведення АТО. На честь Олександра Кондакова названий сквер у місті Кропивницькому.

Дмитро Придатко загинув 29 серпня 2014 року у бою під час виходу з оточення «зеленим коридором» на дорозі поміж селами Многопілля та Червоносільське. В авто, у якому їхав Дмитро, влучила міна. На честь Дмитра у Кропивницькому названа вулиця, на якій виріс військовослужбовець.

Євген Бурко загинув 12 червня 2014 року під час нападу на колону військової техніки біля с. Степанівка Донецької області. На фасаді будівлі школи в якій навчався Євген, встановили меморіальну дошку.

Вічна пам’ять і вічна слава Героям!