У Кропивницькому вшанували захисників ДАП (ФОТО)

Сьогодні, 16 січня, в День пам’яті захисників Донецького аеропорту бійці 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго підняли Державний прапор України, який майорів над захисниками Донецького летовища протягом квітня-жовтня 2014 року.

На плацу полку вишикувались представники командування частини та особовий склад полку. Присутні вшанували загиблих при обороні Донецького аеропорту хвилиною мовчання.
На захід завітали представники місцевої влади, вони поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам на території частини, та до підніжжя імпровізованого пам’ятного знаку Героям 3-го полку в Ковалівському парку.

За оцінками незалежного проєкту «Книга пам’яті полеглих за Україну», при обороні ДАП, що тривала 242 дні, загинули 100 військовослужбовців. За інформацією ЗМІ, число поранених сягає 440 чоловік.

За півроку оборони ДАП 3-й полк втратив шістьох військовослужбовців: молодшого сержанта Дмитра Андрусенка, капітана Євгена Подолянчука, капітана Олега Кулигіна, капітана Івана Литвинова, старшого солдата Олександра Хруля та старшого солдата Вадима Шешеню.
30 військовослужбовців полку були поранені підчас оборони ДАП.

Вічна пам’ять і вічна слава Героям!