В день відкриття пластового року молодь завітала до 3-го полку спецпризначення (ФОТО, ВІДЕО)

«Відкриття пластового року» – традиційний захід, яким пластуни розпочинають повсякденну роботу в гуртках, відбуваються сходини і різноманітні пластові заходи, адже скінчилось таборове літо.

Цього року, окрім місцевих пластунів на свято до Кропивницького приїхали діти і молодь з Балти, Миколаєва, Новоукраїнки – загалом 40 учасників.

Серед почесних гостей був і заступник командира 3-го окремого полку спеціального призначення ім. князя Святослава Хороброго з морально-психологічного забезпечення Сергій Францішкевич. Серед іншого він подякував присутнім за активну життєву позицію, патріотизм та наголосив на відповідальності, покладеній на кожному українцеві в розбудові держави.

– Я вас вітаю від сім’ї воїнів 3-го окремого полку спеціального призначення ім. князя Святослава Хороброго. Зараз наші хлопці боронять державу на сході країни, вони виконують свої бойові завдання, а ваше завдання – гризти граніт науки, здобувати освіту. Потрібно якісно навчатись, щоб ми з вами побудувати ту державу Україна, в якій хочемо жити ми, житимуть наші діти, наші нащадки, онуки.

Довкола нас знаходяться будівлі – залізобетонні конструкції, але в середині них знаходиться арматура – метал, який витримує основне навантаження і тримає цю будівлю. Саме ви являєтесь зараз і будете й надалі цією арматурою, яка тримає будівлю під назвою держава Україна. Саме на нас покладена ця відповідальність. Тож я бажаю вам наснаги, сил і терпіння, добитися нашої мети – збудувати сильну і незалежну державу. Хочу висловити вам слова щирої вдячності за те, що ви знаходитесь тут. За вашу вмотивованість, патріотичність, – наголосив майор Францішкевич.

Під час заходів з нагоди відкриття пластового року, їх учасники вивчали історію та архітектуру Кропивницького. Відвідали Кімнату бойової слави – музей нашого полку. Екскурсію для них провів його хранитель – Вадим Довгорук.

Завершився пластовий захід традиційною ватрою – піснями та традиційними іграми біля вогнища.

Нагадаємо, на базі 3-го окремого полку спеціального призначення ім. князя Святослава Хороброго планується створення пластових гуртків, а згодом і куреня. Наразі ми шукаємо виховників – людей, які мають хист і бажання займатись з дітьми за пластовою(cкаутською) методикою. Зголошуватись можна за телефонами: 066 710 88 22, 068 824 94 98.