Відбулось нагородження переможців першого шахового турніру 3-го полку (ФОТО)

Перший шаховий турнір, що від 23 червня проходив у третьому окремому полку спеціального призначення ім. князя Святослава Хороброго завершено.

Сьогодні, 25 червня, судді визначили переможців, які за підсумками дев’яти турів набрали найбільшу кількість очок.

– Я судив чимало турнірів. Але такої безкомпромісної боротьби давно не зустрічав. Першу нічию зафіксовано лише в шостому турі, – сказав головний суддя змагань, майстер ФІДЕ Олег Чижиков.

Протягом двох днів 22 військовослужбовці зіграли 82 шахові партії, за підсумками яких визначили переможця та призерів турніру. Третє місце посів військовослужбовець полку з позивним Слава, він же став переможцем бліц-турніру за участі переможців та суддів основного шахового турніру. Другим став учасник  з позивним Михайлович. Перемогу ж у першому шаховому турнірі святкував боєць полку Сачок.

Всі переможці турніру отримали цінні призи, дипломи та медалі, які їм вручили командир полку полковник Олександр Трепак та президент обласної федерації шахів Ігор Волков.
Всі судді та президент федерації шахів отримали від командира полку пам’ятні подарунки, зокрема комікси присвячені обороні ДАП: «Кіборги».

Військовослужбовець, який посів четверте місце отримав від командира полку стропоріз з гравіюванням.  Під час закриття турніру його організатори оголосили про намір зробити цей шаховий турнір щорічним.