Приєднатись

Відбір В ССО

Специфіка

ССО — це підрозділ аналогів якому не було в історії сучасної України. Спецпризначинців навчають бути розвідником, брати участь у рейдах у тил ворога, підпільній роботі за лінією фронту і створення агентурної мережі, пошуку і евакуації полонених або заручників, антитерористичної діяльності та наданню медичної допомоги.

Критерії

Від інших новий підрозділ відрізняється не лише високими вимогами щодо добору кандидатів на службу — відбір у ССО проходять лише 10% кандидатів, але й підготовкою особового складу. В нові спецпідрозділи потрапляють високомотивовані, стресостійкі та досвідчені військові.

БАЖАЮЧИМ СЛУЖИТИ В 3 ОП СПП СИЛ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ:

Ти цивільна особа* віком від 18 до 40 років (на особливий період від 18 до 60 років), маєш добрий фізичний та психологічний стан та бажаєш проходити службу в частинах Сил спеціальних операцій ЗСУ? Тоді ти маєш зробити наступне:

1. Звернись до найближчого військового комісаріату, дізнайся адресу військової частини (Кропивницький, ВЧ А0680), умови проходження служби, вимоги до військовослужбовця, який проходить службу за контрактом.

ОСНОВНІ ВИМОГИ:
1. РІВЕНЬ СФОРМОВАНОСТІ ІДЕЙНИХ ЦІННОСТЕЙ, МОРАЛЬНИХ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЯКОСТЕЙ;
2. МОТИВАЦІЯ ДО ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ;
3. ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ РІВЕНЬ;
4. ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА ТА ПСИХОЛОГІЧНА СТІЙКІСТЬ КАНДИДАТА НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ;
5. СТАН ЗДОРОВ’Я ТА ПРИДАТНІСТЬ ДО ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ В АЕРОМОБІЛЬНИХ ВІЙСЬКАХ ЗА МЕДИЧНИМИ ПОКАЗНИКАМИ.

2. Прийди на КПП військової частини кожного вівторка та четверга о 7.30 (з собою необхідно мати: документи, що посвідчують особу, характеристику з останнього місця роботи, спортивну форму та взуття), виконай нормативи з фізичної підготовки (біг на 100 та 1000 м, підтягування на перекладині, відтискання тощо), склади психологічне тестування та отримай комплект документів, які необхідно здати до військового комісаріату.

3. За направленням військового комісара пройди військово-лікарську комісію на предмет “проходження служби у військових частинах ССО” та збери необхідні документи для особової справи.

4. Пройди базовий курс в навчальному центрі Сил спеціальних операцій за спеціальностями: розвідник, розвідник-кулеметник, розвідник-снайпер, гранатометник, стрілець, радист, санітарний інструктор, номер обслуги, водій категорії С, Д, Є, підписуй контракт та відправляйся до військової частини, де проходив відбір.

* Якщо ти служив або служиш в лавах ЗСУ чи інших силових структурах, для тебе шлях до ССО також починається з КПП військової частини. Але після відбору, ВЛК та збору документів, минаючи навчальний підрозділ, потрапляєш відразу до військової частини.

Також ти можешь записатися на проходження Кваліфікаційного курсу (Q-Course)