Інструктори 3-го полку долучились до проведення військово-патріотичної гри “Сокіл” – “Джура” (ФОТО)

Військовослужбовці 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго взяли участь у проведенні III Всеукраїнського етапу військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), який зібрав близько 300 школярів з різних куточків України.

2 липня, інструктори полку провели заняття на трьох локаціях, поділились досвідом з надання першої домедичної допомоги і поводження зі зброєю.
Змагання відбуваються на території комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсі учнівської молоді» і триватимуть до 11 липня.

– Таборування передбачає змагальні елементи, мистецькі та екскурсійний блоки. Щоб діти побачили що таке Кропивницький, Кіровоградщина – колиска козацтва і центральна Україна. Ознайомились з історичними традиціями, теперішнім і сучасним, – говорить Сергій Неділько, директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання.

Вже цієї середи учасники військово-патріотичної гри завітають до музею 3-го полку, відвідають виставку військової техніки на території частини.
– Ми працюємо з усіма силовими структурами і правоохоронними органами для того, щоб познайомити дітей із специфікою цих організацій, і долучити ці організації до виховання патріотів нашої держави. Дорослі мають розуміти для кого вони це роблять. Адже виховання майбутнього покоління – це є прямий обов’язок і надихає самих дорослих, коли вони бачать натхнені обличчя дітей, і з другого боку самі діти так само бачать поліцейських і військових вживу, а не просто офіційних людей десь на вулиці. Коли вони приходять і розповідають про свою роботу – це і є з одного боку питання моральної профілізації, з другого боку – скорочує цю дистанцію між офіційними державними установами і дітьми, та школою в цілому, – зазначив Сергій Неділько.