Сьогодні відбувся риболовний турнір «Путнік»

Сьогодні на водоймі поблизу села Карлівка (Крупське) що на Кропивниччині відбувся риболовний турнір «Путнік» присвячений загиблому військовослужбовцю 3 полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго.

Загалом в турнірі приймали учать 39 з них 15 з 3 полку та 3 з інших частин ССО по дві людини в кожній, також зібрались команди з Дніпра, Очакова, Олександрії, Києва та Кривого Рогу. Вшанувати пам’ять та половити рибу приїхала особисто Дружина Юрія Коваленка з кумою та сім’єю друга який до останньої хвилини був поруч з Юрієм.


Турнір проводився з окремими правилами:
1. На команду дозволяється використовувати 2 доннi снасті (по одній снасті на спортсмена);
2. Снасть має бути обладнана одним гачком;
3. Змагання проводяться за принципом «спіймав-відпустив». Уся риба на час зважування має бути жива, тому учасники повинні мати місткі спортивні садки для її зберігання (не металеві);
4. У протокол вноситься загальна вага улову команди.


Після фінального сигналу почалося зважування риби загальна вага якої складалася з 64 кг. Переможцями виявилась команда «КО» з загальною вагою риби 13320 г, друге та третє місце взяли військовослужбовці 3 полку, а саме команда «Казна» з вагою 5790 г та команда «Чорний Месник» яка наловила 4700 г.

На етапі нагородження переможці отримали пам’ятні кубки та медалі, а також подарунки від спонсорів та організаторів це такі як:
– Адміністратор групи “Риболовна барахолка KROPYVNYTSKYI + UA” Кіріченко Станіслав;
– Фірма «Авенсіс»;
– Магазин «Сазан»;
– Компанія «Флагман»;
– магазин «Все для рибалки»;
– магазин «Судачек»;
– Швейній майстерні «Стронг Ше»;
– Представник торгової марки «Флагман» Ольга Кубанська;
– Суддям турніру
Урищенко Дмитро;
Кузнецов Дмитро;
Лазарева Ольга;
Бученков Сергій;
– Ігорю Толмачову дяка за грамоти;
– ТДВ “М’ясокомбінат “Ятрань”;
– Волонтеру Соколову Олексію Степановичу.
– Кiровоградський обласний риболовний клуб

Даний турнір проводиться не вперше та як кажуть організатори що це вже стало традицією для вшанування пам’яті Юрія Коваленка, Героя України, який загинув, виконуючи бойове завдання в зоні проведення антитерористичної операції 15 липня 2014 року. 16 липня, є днем його народження. На турнірі майже біля кожного рибалки можна було почути розповіді про Юрія Коваленка та шанувала атмосфера більш схожа на зустріч старих друзів, саме так Юрій Вікторович провів багато вихідних, разом з сім’єю, друзями та колегами по службі. Юрій був дуже завзятим рибалкою, і саме це надихнуло організаторів на проведення Турніру на його честь, а оскільки він мав позивний «Путнік», що означає подорожній, мандрівник. Позивний було взято за назву для змагань.