“Зброя особливого призначення”: проект 3-го полку та Кропивницьких книгарень

У п’ятницю, 13 березня, 3-й окремий полк спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго презентує новий проект: “Зброя особливого призначення”.

Не вся зброя стріляє, але від того вона не менш ефективна. Книги – це зброя спеціального призначення. У них інший принцип роботи, проте ефективність їх застосування важко переоцінити.

В рамках проекту з нагоди “Дня добровольця” стартують дві акції спрямовані на підтримку українського війська: “Книги спеціального призначення” та “Книга для ветерана” – спільний проект 3-го полку, Книгарні “Є” та магазину “БУКИ”. Під час заходів відвідувачі книгарень зможуть долучитись до “озброєння спецпризначенців” літературою. Для цього необхідно придбати книгу з визначеного переліку. Кожна з них поповнить бібліотеку полку.

О 15.00 на площі імені Героїв Майдану на двох локаціях: з боку вулиць Віктора Чміленка навпроти книгарні “БУКИ” та Дворцової, поруч з Книгарнею “Є”. Під час презентації проекту бажаючі зможуть ознайомитись з військовою технікою, зразками сучасної зброї та представленої для участі в акціях літературою.

Всі придбані книги, надійдуть до бібліотек військової частини в зоні проведення ООС та по місцю дислокації.

Долучитись до участі в проекті може кожен. Взамін ви отримаєте цінний подарунок від бійців полку. Лише разом ми наближаємо спільну перемогу!

Акція є постійнодіючою, деталі можна довідатись у працівників книгарень.